NAUCZYCIELE ZATRUDNIENI od roku:

1945
1. Bandrowski Henryk – przedmioty zawodowe
2. Barabaszówna Maria – przedmioty zawodowe
3. Buda Julian – wychowawca w internacie
4. Bugajska Helena – wychowawca w internacie
5. Burgieł Jan – chemia
6. Cieszkowska Genowefa – wychowawca w internacie
7. Cieszkowski Alojzy- przedmioty zawodowe, dyrektor szkoły
8. Datta Bolesław – przedmioty zawodowe
9. Drobiak Ferdynand – przedmioty zawodowe
10. Dziedzic Jan – przedmioty zawodowe
11. Frodyna Roman– przedmioty zawodowe
12. Gałek Józef– przedmioty zawodowe
13. Gnoiński Tadeusz – przedmioty zawodowe
14. Gubernat Stefan – przedmioty zawodowe
15. Halibska Janina – greka, łacina
16. Januszkiewicz Michalina – przedmioty zawodowe
17. Jarosz Stefan– przedmioty zawodowe
18. Kajpus Jerzy -– przedmioty zawodowe
19. Kawecki Jerzy – przedmioty zawodowe
20. Kijowska Maria – przedmioty zawodowe
21. Kolbusz Franciszek– przedmioty zawodowe
22. Korpacki Józef – chemia
23. Kowalczyk Józef – przedmioty zawodowe
24. Kucz Tadeusz – przedmioty zawodowe
25. Lipień Jan- przedmioty zawodowe
26. Łużecka Janina – język polski
27. Maciąg Stefan – przedmioty zawodowe
28. Margosiak –Kurpaska – Eugenia- przedmioty zawodowe
29. Markowicz Emilia – przedmioty zawodowe
30. Nogaj Jerzy- przedmioty zawodowe
31. Nosek Władysław- przedmioty zawodowe
32. Orłowska Helena- przedmioty zawodowe
33. Pająk Kazimierz – przedmioty zawodowe
34. Paluch Jan- przedmioty zawodowe
35. Pęcherek Franciszek- przedmioty zawodowe
36. Polańczyk Wacław – przedmioty zawodowe
37. Przebięda Bronisława –przedmioty zawodowe
38. Pużyńska – Olejniczak Maria – przedmioty zawodowe
39. Rebajn Zofia- przedmioty zawodowe
40. Różański Wojciech – przedmioty zawodowe
41. Stachurska Irena – przedmioty zawodowe
42. Szczur Władysław – przedmioty zawodowe
43. Tokarz Jan- przedmioty zawodowe
44. Zacny Stanisław- przedmioty zawodowe
45. Zukowski Józef- przedmioty zawodowe

1960
1. Banaś Józef-– przedmioty zawodowe
2. Bzduła Helena – język rosyjski
3. Ćwiękała Jan – język polski, wychowawca w internacie
4. Gębarowska Irena – przedmioty zawodowe
5. Grabowska Krystyna – przedmioty zawodowe
6. Grudzień Ryszard– przedmioty zawodowe
7. Gutwein Augustyn – przedmioty zawodowe
8. Huczek Jerzy – WF
9. Hyży Jan – przedmioty zawodowe
10. Kasprzyk Maria – przedmioty zawodowe
11. Kastek Lucjan – przedmioty zawodowe
12. Kastek Zofia –język rosyjski
13. Konopka Jan –fizyka
14. Kwiecień Kazimierz-przedmioty zawodowe
15. Langer Zbigniew – przedmioty zawodowe
16. Musiał Adam – kierownik internatu
17. Niedojadło Roman – przedmioty zawodowe
18. Nycz Wanda- przedmioty zawodowe, biologia
19. Pociecha Józef- przedmioty zawodowe
20. Podstawa Alicja- matematyka, fizyka
21. Podstawski Julian- przedmioty zawodowe
22. Polzer Jadwiga -biologia
23. Sroczyńska- Pazdro Maria – przedmioty zawodowe
24. Szczepański Bogusław – przedmioty zawodowe
25. Szczutowski Franciszek – przedmioty zawodowe
26. Szkotak Jadwiga – przedmioty ogólne
27. Szymańska- Wójcik Wanda – przedmioty zawodowe
28. Ziobroń Jan – przedmioty zawodowe

1970
1. Aleksiński Stefan – przedmioty zawodowe
2. Babiarz Barbara – język rosyjski, język niemiecki
3. Babiarz Stanisław – język polski
4. Bajka Maria – zajęcia techniczne
5. Berger Stanisław – instruktor tańca
6. Bzduła Józef- matematyka, fizyka
7. Choma Barbara- język polski
8. Ćwiękała Paulina –język polski
9. Forc Marianna – przedmioty zawodowe
10. Gacek Henryk– przedmioty zawodowe
11. Gieracka Ewa– przedmioty zawodowe
12. Guła –Brojek Janina – wychowawca w internacie
13. Hońdo Danuta – WF
14. Hońdo Władysław – przedmioty zawodowe
15. Hyży- Opiła Kazimiera – przedmioty zawodowe
16. Kapuściak Barbara – przedmioty zawodowe
17. Kapuściak Czesław- przedmioty zawodowe, dyrektor szkoły
18. Karkut Janina – matematyka
19. Klęsk Helena – przedmioty zawodowe
20. Kopieć Maria – przedmioty zawodowe
21. Krężel Andrzej – przedmioty zawodowe
22. Kudła Janina – fizyka
23. Łabno Elżbieta- wychowawca w internacie
24. Micek Ryszard- historia
25. Milaszewska Danuta – język polski
26. Nalepa Teodozja- język rosyjski
27. Nowakowski Marian – nauka jazdy ciągnikiem
28. Piękosz Stanisław – muzyka
29. Płachno Bronisław – język polski
30. Prochazka Anna - -matematyka, kierownik internatu
31. Prochazka Stanisław- matematyka, wychowawca w internacie
32. Przybyło Józef- przedmioty zawodowe
33. Rams Mieczysław – język rosyjski
34. Rygielski Bronisław – przedmioty zawodowe
35. Stanek Andrzej – fizyka, przedmioty zawodowe
36. Szkotak Danuta- chemia
37. Świątek Jan – przedmioty zawodowe
38. Turcza Elżbieta – przedmioty zawodowe
39. Walloni Władysław- przedmioty zawodowe
40. Wilkosz Marek- historia, WOS
41. Wilkosz Maria – przedmioty zawodowe
42. Wrona- Pauch Elżbieta – przedmioty zawodowe
43. Żak Krystyna – język polski
44. Żak Marian – przedmioty zawodowe, dyrektor szkoły
45. Stanisław Smoleń –przedmioty zawodowe
46. Szczypczyk- Pasterska Irena- wychowawca w internacie

1980
1. Cierniak Józef – przedmioty zawodowe
2. Czeczot Zbigniew – przedmioty zawodowe
3. Dracz Bogdan – przedmioty zawodowe
4. Dyczewska Zofia – przedmioty zawodowe
5. Grzebieniowska- Gubała Barbara - język polski, WOK
6. Hernas Stefania- język polski, wychowawca w internacie
7. Kądzielawa Jan – wychowawca w internacie
8. Kopieć Franciszek – przedmioty zawodowe
9. Kosmala Jadwiga – przedmioty zawodowe
10. Kosmala Włodzimierz – przedmioty zawodowe
11. Kowal Bogdan– przedmioty zawodowe
12. Krakowska Alicja – przedmioty zawodowe
13. Krakowski Krzysztof – przedmioty zawodowe, informatyka
14. Liska Bogdan- przedmioty zawodowe
15. Ludynia Bożena – przedmioty zawodowe
16. Matuła Bożena – przedmioty zawodowe, biblioteka
17. Miga Jan- przedmioty zawodowe
18. Mucha Barbara – przedmioty zawodowe
19. Niemczura Anna –przedmioty zawodowe
20. Niemczura Marian – WF, geografia, wychowawca w internacie
21. Orłowska Teresa – przedmioty zawodowe
22. Orłowski Czesław –przedmioty zawodowe
23. Ostrowska Alicja- wychowawca w internacie
24. Ostrowski Ryszard – język polski
25. Pikul Barbara – język polski, biblioteka
26. Puła Dominika – przedmioty zawodowe
27. Soja Bogusława – wychowawca w internacie
28. Toczek Aleksandra – przedmioty zawodowe
29. Wójcik Witold-przedmioty zawodowe
30. Zając Ludwik – przedmioty zawodowe
31. Zych- Kowal Wanda – matematyka
1990

1. Berko Mariusz, ksiądz- religia
2. Białas Bożena – język angielski
3. Filipowicz Robert, ksiądz- religia
4. Hońdo Grażyna – język rosyjski
5. Huczek Dorota – biblioteka
6. Kuchta- Michalczyk Beata – język polski, biblioteka
7. Kuczyńska Jadwiga- przedmioty zawodowe, metodyk
8. Mazur – Pływacz Anna- biologia, geografia
9. Ochał Grzegorz, ksiądz- religia
10. Owierczuk Benedykt – geografia
11. Podgórnik Krystyna – WF
12. Sowiński Stanisław, ksiądz- religia
13. Szczebak Agata – matematyka
14. Urbański Jan, ksiądz- religia
15. Ziobro Małgorzata- wychowawca w internacie
16. Zych –Ziemian Danuta – pedagog, kierownik internatu
2000
1. Będkowski Jarosław – WF
2. Białas Magdalena – fizyka, chemia
3. Bieś Paweł – przedmioty zawodowe
4. Boryczka Jarosław- informatyka, dyrektor szkoły
5. Cegliński Krzysztof – język angielski
6. Czosnyka Anna – matematyka
7. Czternastek Irena – fizyka
8. Domańska Teresa – edukacja dla bezpieczeństwa
9. Dworak Izabela – przedmioty zawodowe
10. Dziedzic-Stolińska Agata – przedmioty zawodowe
11. Gawlik Joanna – język rosyjski
12. Grzech- Orłowska Sabina – fizyka, chemia
13. Janus Joanna – pedagog
14. Jarzwiec Agnieszka – przedmioty zawodowe
15. Kapuściak Marcin- matematyka, informatyka
16. Kobylecka Barbara - fizyka
17. Koszkul Monika – przedmioty zawodowe
18. Kozaczka Krzysztof- historia, WOS
19. Marciniak Magdalena – język niemiecki
20. Matusik-Kapuściak Katarzyna – przedmioty zawodowe, biblioteka
21. Niemczura Agnieszka- historia , WOS
22. Ochońska Katarzyna – przedmioty zawodowe
23. Panek Mirosław - WF
24. Paterak Wacław , ksiądz- religia
25. Piątek Małgorzata – przedmioty zawodowe
26. Słomczyńska Katarzyna – przedmioty zawodowe
27. Stochlińska Elżbieta – język angielski
28. Szwajkosz Anna –chemia, matematyka
29. Świerczek Iwona – język angielski
30. Trzepacz Krzysztof, ksiądz- religia
31. Węgiel Justyna – geografia

Jeśli jakiś nauczyciel został pominięty , to bardzo prosimy o uzupełnienie informacji i przesłanie ich na e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) szkoły.

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2019/2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZSP BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top