W ramach Funduszu Europejskiego Program Regionalny MAŁOPOLSKA - Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny dziewięcioosobowa grupa uczniów klasy I Architektury Krajobrazu Zespołu Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Brniu od 4 do 29 lipca 2022 roku odbywała staż w ramach projektu "Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych" w Firmie Usługowej FIDO - Ogrody i Czyszczenie Janusz Fido

przy ścisłej współpracy Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.
Uczniowie pogłębili swoją wiedzę i umiejętności praktyczne w zawodzie Technik Architektury Krajobrazu. Odbywający staż wykazali się dużą chęcią pracy, zaangażowaniem i zdyscyplinowaniem. Staże zawodowe będą organizowane w kolejnych latach dla uczniów technikum architektury krajobrazu i technikum budownictwa w związku z realizacją przez Zespół Szkół w Brniu drugiej edycji projektu Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych.

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top