20 czerwca uczniowie technikum budowlanego i technikum architektury krajobrazu wzięli udział w wycieczce zawodoznawczej do Krakowa. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, o którego historii, znaczeniu i szczegółach technicznych opowiedział oprowadzający po stadionie menadżer ds. promocji Wisły Kraków, pan Damian Urbaniec. Następnie uczniowie udali się do Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego, którego zasoby przedstawiła dr inż. Magdalena Hampel. Obiad w studenckiej stołówce „Żaczek" i wędrówka po krakowskiej starówce stanowiły mniej naukowy, choć równie wartościowy poznawczo ostatni etap wyjazdu

przygotowanego przez Centrum DoradztwaInwestycyjnego i Szkoleń Adrian Janas w Dąbrowie Tarnowskiej. Jako ciekawostkę dodać należy, że kierowcą wycieczkowego busa, bardzo profesjonalnym :), była absolwentka naszej szkoły, Wiktoria Wajda.

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top