24 listopada 2021 r. młodzież z czterech szkół ponadpodstawowych powiatu dąbrowskiego:
* Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Brniu
* Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie,
* I Liceum Ogólnokształcące i. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej


* Zespołu Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej
wraz z opiekunami gościła w Warszawie na zaproszenie Posła na Sejm RP ziemi dąbrowskiej, Pana Wiesława Krajewskiego. Oprócz wizyty w Sejmie młodzież zwiedziła w Warszawie m.in. Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL przy ul. Rakowieckiej oraz ogrody Wilanowa.
Serdeczne podziękowania dla Pana posła Wiesława Krajewskiego, który był inicjatorem i fundatorem wycieczki do Sejmu i Senatu RP.

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top