10 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Podczas tej uroczystości przypomniane zostały 123 lata niewoli Polski, począwszy od dnia, kiedy Polska jako niepodległe państwo przestało istnieć na mapie Europy,

przez dzieje narodu polskiego w okresie zaborów, wypełnionego walką o wyzwolenie aż do dnia, w którym wzeszła jutrzenka wolności. Nasza szkoła podkreśliła rangę tego święta narodowego przygotowując uroczystą akademię upamiętniającą rocznicę odzyskania niepodległości. Rozpoczęło ją wspólne odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego o godzinie 11:11 i jednoczesne włączenie się do akcji #SzkołaDoHymnu. Akademię przygotowała młodzież z klasy
1 TAK, III TAK/TB, IVTAK/TB pod kierunkiem nauczyciela historii i wosu, pana K. Kozaczki, a oprawę muzyczną zapewnił szkolny zespół muzyczny pod kierunkiem pana B. Kowala. Wszyscy w skupieniu wysłuchali wierszy i pieśni patriotycznych.

REKRUTACJA 2021/2022

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top