Dnia 27 października 2021 roku odbyła się w ZS w Brniu coroczna akcja pn. Dzień Walki z Głodem. Akcja ta ma już kilkunastoletnią tradycję, powstała w celu zwrócenia uwagi na problem niedożywienia na świecie.
Co roku uczniowie przynosili produkty na kanapki, które później konsumowała cała szkolna społeczność.

W obecnym czasie, ze względu na sytuację epidemiologiczną, kanapki zostały zastąpione owocami oraz plackami i ciastkami własnej roboty. Jak zwykle młodzież wywiązała się z udziału i organizacji akcji.
Klasami, które najbardziej włączyły się do inicjatywy Szkolnego Koła PCK była I klasa technikum architektury krajobrazu oraz klasa III technikum budowlanego. Uczniowie tych klas przynieśli najwięcej ciast i owoców, a byli to: Alan Bielaszka, Natalia Zawada, Justyna Foszcz, Oliwia Fijał, Małgosia Pyzik, Jan Buga, Bartosz Kogut, Kacper Bezak, Patryk Babiarz. Uczniowie, którzy włączyli się w akcję z innych klas: Bartłomiej Wnęk (II TB), Antoni Węgiel (I SzB), Nikodem Węc (I SzB), Maria Podosek (IV TB), Adrian Płaneta (IV TB). Owoce przyniosła również p. Agata Dziedzic – Stolińska.
Szkolne Koło PCK dziękuje wszystkim, którzy włączyli się do akcji. Zdjęcia wykonała uczennica klasy I TAK Małgorzata Pyzik. Organizacją oraz koordynowaniem działania zajęła się p. Joanna Janus, opiekun Szkolnego koła PCK i pedagog szkolny wraz z uczennicami klasy I TAK: Justyną Foszcz, Oliwią Fijał, Natalią Zawadą oraz Vittorią Genovese.
Akcja wpisuje się w działania podejmowane na rzecz bezpieczeństwa w szkole, według Zintegrowanego Planu Działań na rok szkolny 2021/2022.

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top