Obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych stały się tradycją w naszej szkole. W tym roku przypadło na "czawartoklasistów". To oni mieli przyjemność uczestniczyć w tym dniu w różnego rodzaju potyczkach językowych przygotowanych przez nauczycieli. Podzielamy zdanie naukowców, że różnorodność językowa stanowi narzędzie, dzięki któremu możliwe jest osiągnięcie

większego wzajemnego zrozumienia pomiędzy poszczególnymi kulturami, oraz że różnorodność językowa stanowi kluczowy czynnik bogatego dziedzictwa kulturowego naszego kontynentu.
Zachęcamy do nauki języków obcych!!!
Wasi nauczyciele: Iwona Świerczek i Joanna Gawlik

REKRUTACJA 2021/2022

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top