„Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania.

Tak jakbyś nie chciała, swym odejściem smucić...

Tak jakbyś wierzyła w godzinę rozstania,

Że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić".

Ks. J. Twardowski

POŻEGNANIE

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy o śmierci , Pani Danuty Hońdo, nauczycielki WF, wychowawcy, koleżanki, przyjaciółki.

Miała ona dystans do uczniów i specyficzne poczucie humoru. Stanowiła osobowość wuefisty nie tylko z wyboru, ale też z charakteru. Ubierała się skromnie, lecz gustownie. Była świetnym nauczycielem i potrafiła dobrze sprzedać swoją wiedzę i umiejętności. Dla niej najważniejsza była rodzina, czyli mąż oraz synowie Andrzej i Wojciech. Choć na studiach grała w piłkę ręczną, to jej życiem była siatkówka. Drużyny dziewcząt, które prowadziła, docierały do finałów wojewódzkich i ogólnopolskich mistrzostw. Zawsze spokojna, wyważona w ocenach i komentarzach. Nawet jeśli musiała kogoś zrugać, robiła to oględnie, ale aż w pięty wchodziło. Bardzo rzadko podnosiła głos. Nie było takiej potrzeby.

Bo Pani Profesor Danuta Hońdo tak po prostu zawsze była dobrym człowiekiem...

Kiedy przeszła na emeryturę , rozwijała swoją pasję jazdy na rowerze. Wielu ludzi będzie Ją pamiętać jako starszą panią jadącą na swoim rowerze z nieodłącznym plecaczkiem i radyjkiem w koszyku .

Żegnamy oddanego swojej pracy Nauczyciela, żegnamy Wspaniałego Człowieka, Panią Danutę Hońdo, która żyła i pracowała wśród nas i z nami.

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy, uczniowie Zespołu Szkół w Brniu.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się dnia 12 sierpnia: o godzinie 11.00 msza święta w Kościele Parafialnym w Oleśnie, następnie kondukt pogrzebowy przejedzie do Poręby Radlnej , gdzie spocznie ciało Pani Danuty Hońdo.

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top