Dnia 28 lutego 2021 roku odbył się finał akcji charytatywnej dla Gabrieli Łoś, polegający na sprzedaży placków oraz innych regionalnych produktów pod kościołami w: Dąbrowie Tarnowskiej, w Zalipiu, Żelichowie, Gręboszowie i Otfinowie, z której dochód miał być
w całości przeznaczony na kosztowne leczenie dziewczynki. Akcję zorganizowało Stowarzyszenie KGW Niwki. Podczas kiermaszu rękodzieła, ciast oraz zbiórki pieniędzy do puszek dla chorej zebrano kwotę w wysokości 71 681 zł + 20 $ + 50 EUR. Samych ciast było blisko 300!


Uczniowie oraz rodzice naszej szkoły włączyli się w akcję przygotowując 21 placków. Dziękujemy wszystkim, którzy wnieśli wkład w to przedsięwzięcie: pani Grażynie Bąbie, pani Agnieszce Miodowskiej (mamie uczniów Filipa III SzB i Karola I TB), Annie Polek (kl. III SzB) i pani Zofii, Michałowi Dziubla oraz pani Halinie (III TAK), Łukaszowi Pankowi (II TB) i pani Justynie, Marysi Podosek (III TB), Nikoli Łączyńskiej (I SzB), Adrianowi Płaneta (III TB), Mateuszowi Wrzosek – Łabno (I TB) i pani Stanisławie Łabno, Gabrysi Mietelskiej (II TAK), Paulinie Niemiec (II TAK), Kamilowi Soja (II TAK), Karolinie Przybyło (II TAK), Patrykowi Babiarzowi (II TB) oraz pani Joannie, Bartkowi Wnękowi (I TB) oraz pani Annie, Kamilowi Kapłonowi (III TB) i pani Annie Kapłon, Klaudii Bork (II TAK), Jakubowi Świątek (II TB) i pani Małgorzacie, Paulinie Mastalerz (II TAK), Michałowi Białkowskiemu (I TB) i jego tacie.
Dodatkowo dziękujemy za nakrętki od pani Teresy Ostrowskiej i Bartka Wnęka.
Dziękujemy przedstawicielkom Stowarzyszenia KGW Niwki, pani Ewie Chmielowskiej oraz pani Agacie Górowskiej za miłą współpracę i włączenie naszej szkoły w tą piękną i owocną akcję. To wielka radość móc cieszyć się tak spektakularnym sukcesem, do którego przyczynili się również uczniowie, rodzice oraz pracownicy ZS w Brniu. Jeszcze raz wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i okazaną pomoc.
Akcja ta wpisuje się w działanie profilaktyczne Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa jako dodatkowe zadanie w bieżącym roku szkolnym.

REKRUTACJA 2021/2022

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top