Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Cztery pory roku w zespole dworsko-parkowym w Brniu", organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej.

ℹ Konkurs adresowany jest zarówno dla fotografów amatorów jak i profesjonalistów. Zadaniem uczestników jest wykonanie na terenie zespołu dworsko-parkowego

w Brniu zdjęć promujących walory tego miejsca lub zdjęć wykonanych w ramach sesji rodzinnych, indywidualnych, narzeczeńskich, ślubnych i stylizowanych. 

 

✅Każdy uczestnik może zgłosić w czasie trwania konkursu maksymalnie po cztery zdjęcia prezentujące każdą z czterech pór roku.

✅Wszystkie zgłoszone na konkurs zdjęcia muszą być wykonane na terenie zespołu dworsko-parkowego w Brniu w okresie styczeń - grudzień 2021 rok i mają dokumentować cztery pory roku.

Zdjęcia wykonane:
✅zimą: należy przesyłać do 15 marca 2021 roku
✅wiosną: należy przesyłać do 14 czerwca 2021 roku
✅latem: należy przesyłać do 13 września 2021 roku
✅jesienią: należy przesyłać do 13 grudnia 2021 roku

Konkurs rozpoczyna się w dniu 18 stycznia 2021 roku, a kończy się w dniu 20 grudnia 2021 roku.

Regulamin konkursu dostępny na https://powiatdabrowski.pl/aktualnosci/dziś-rusza-konkurs-fotograficzny-cztery-pory-roku-w-zespole-dworsko-parkowym-w-brniu.html

REKRUTACJA 2021/2022
 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top