22 października 2020 roku zmarła pani Genowefa Cieszkowska, nauczycielka i kierownik internatu Zespołu Szkół Rolniczych w Brniu. Pracę podjęła w 1950 roku, w Podstawowej Szkole Rolniczej Sanitarno – Weterynaryjnej. Jak sama stwierdziła w swoich wspomnieniach: początki były bardzo trudne, ale wraz z resztą nauczycieli potrafiła przezwyciężać trudności.

Serdeczna atmosfera pozwalała Jej na spokojną i owocną pracę. Była ceniona przez współpracowników, darzona sympatią przez młodzież. Ze wspomnień mieszkańców internatu należy odnotować Jej wielką opiekuńczość, reagowanie na problemy, odpowiedzialność, chęć dania pełnego bezpieczeństwa, próby stworzenia namiastki domu rodzinnego.

Wyrazy współczucia Rodzinie i bliskim składa społeczność Zespołu Szkół w Brniu

REKRUTACJA 2021/2022

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top