Dnia 13.10.2020 r. odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wyglądało to inaczej, niż w poprzednich latach. Wszystko za sprawą sytuacji epidemiologicznej. Spotkanie odbyło się  w trybie zdalnym za pomocą aplikacji Teams. Uczniowie z nauczycielami przebywali w klasach , a Dyrektor i uczennice w szkolnej Bibliotece przed kamera prowadzili

spotkanie. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pana Dyrektora Jarosława Boryczki , który przywitał wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów. W swoim przemówieniu wyraził wdzięczność za wysiłek włożony w wychowanie i wielkie serce wkładane na rzecz pracy z uczniami. Następnie przekazał głos uczennicom Klaudii i Paulinie. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

Dzień Edukacji Narodowej to również okazja do wręczenia nagród i odznaczeń wyróżniającym się nauczycielom: Nagrodę Starosty Powiatu Dąbrowskiego otrzymała w tym roku pani mgr Iwona Świerczek, nagrode Dyrektora Szkoły pani mgr inż Alicja Krakowska, mgr inż Barbara Grzebieniowska i mgr inż Małgorzata Piątek.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Akademię przygotowały panie Barbara Grzebieniowska i Joanna Gawlik wraz z klasą IV TB i Samorządem Uczniowskim.
Wszystkim pracownikom szkoły życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

REKRUTACJA 2021/2022

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top