28 września w naszej szkole obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Z inicjatywy nauczycieli „językowców" i przy współpracy z samorządem uczniowskim przeprowadzony został z tej okazji międzyklasowy konkurs na plakat przedstawiający wybrane słowo w kilku językach. I tak oto wyłoniono zwycięzców. I miejsce

- uczennice kl II TAK, miejsce II - uczennice kl IV TB a na miejscu III - uczennice kl III BSz. Zwycięzcom gratulujemy. Prace znajdują się na tablicy na parterze. Jak corocznie w tym dniu zorganizowano również potyczki uczniowskie w konkursie wiedzy dotyczącej krajów niemieckiego i angielskiego obszaru językowego korzystając z platformy edukacyjnej Kahoot. W zabawie wzięli udział uczniowie klas IV TB i II BSz. Emocji nie brakowało! Zapraszamy w przyszłym roku na „powtórkę".

REKRUTACJA 2021/2022

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top