Dnia 9 listopada w Zespole Szkół Pondagimnazjalnych w Brniu odbyła się uroczysta akademia z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości, przygotowana przez uczniów klas czwartych pod opieką Pana Krzysztofa Kozaczki i Pana Bogdana Kowala. Akademię prowadzili uczniowie klasy IV Justyna Noga, Dawid Kinel, Przemysław Zych oraz Paweł Kiwior. W akademię zaangażował się również Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Barbary Grzebieniowskiej, który wykonał dla całej społeczności szkolnej kotyliony. Zespół muzyczny pod kierunkiem Pana Bogdana Kowala przygotował patriotyczne utwory muzyczne, które były wspólnie śpiewane przez uczniów i nauczycieli.

O godzinie 11:11 został odśpiewany hymn w ramach bicia rekordu "Dla Niepodległej". Recytowane były wiersze oraz została wyświetlona prezentacja multimedialna "Animowana historia Polski", ukazująca historię od powstania Polski do czasów współczesnych.

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2019/2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZSP BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top