25 października I klasa branżowej szkoły I stopnia wybrała się w ramach lekcji wychowania fizycznego do Publicznej Biblioteki w Oleśnie i jednocześnie działającej w niej kręgielni „Azyl". Po zapoznaniu młodzieży z regulaminem i wyposażeniem pomieszczeń w tym również siłowni, rozpoczęły się zawody.

Podzieleni na grupy uczniowie rywalizowali ze sobą na wyznaczonych torach. Po ukończeniu gry kontynuowano współzawodnictwo podczas gry w snooker.
Po zmaganiach na kręgielni uczniowie zostali zapoznani z bogatą ofertą Biblioteki w Oleśnie: księgozbiorem oraz repertuarem „ Kina za Rogiem".
Opiekunem młodzieży był nauczyciel wychowania fizycznego, Mirosław Panek.

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2019/2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZSP BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top