Jubileusz stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości to czas ,który skłania do refleksji i zadumy nad dokonaniami naszych przodków. To także czas ,kiedy możemy sobie zadać pytanie czym dla każdego z nas jest Polska.W Gminnej Bibliotece Publicznej w Oleśnie z tej okazji otwarto w dniu 23 .10 . 2018 wystawę prac plastycznych pn. "Dumni z Polski" . Prezentowane prace były przygotowane przez uczniów szkół i placówek opiekuńczo - wychowawczych z terenu Gminy Olesno. Uczennice naszej szkoły przygotowały prace na tę wystawę , były to : Martyna Wąsowicz z klasy I TAK i Natalia Ryczek z klasy II TB.

Na uroczystości otwarcia wystawy dziewczynom towarzyszyli : uczniowie z klasy IV TAK i IV TOR, Dyrektor Jarosław Boryczka , nauczycielka Barbara Grzebieniowska. Pani Małgorzata Morawiec , Dyrektorka Biblioteki, w krótkim przemówieniu podziękowała wszystkim , którzy zechcieli podzielić się swoimi przemyśleniami na temat Ojczyzny wyrażonymi w formie plastycznej. Powiedziała także , że w porozumieniu z wójtem Gminy Witoldem Morawcem i Stowarzyszeniem Sami Swoi przygotowano skromne upominki dla wszystkich autorów. Na zakończenie uroczystości zgromadzeni obejrzeli krótką prezentację muzyczną " Polska Niepodległa" wykonaną przez uczniów Szkoły Podstawowej z Olesna.

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2019/2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZSP BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top