W związku z praktykami klas III wybory do Samorządu Uczniowskiego odbyły się 17 października. Społeczność szkolna wybierała przewodniczącego/przewodniczącą spośród kandydatów: Karolina Wawrzonek klasa II TB, Natalia Ryczek klasa II TB, Jakub Mróz klasa III TB, Janusz Gadziała klasa III TB, Anna Wójcik klasa III TAK, Justyna Bieś klasa III TAK.

Po podliczeniu głosów: Jakub Mróz-przewodniczący SU, Janusz Gadziała -zastępca przewodniczącego, Karolina Wawrzonek -skarbnik. Członkowie SU( reprezentanci klas) : Michał Kozaczka, Anna Polek, Martyna Wąsowicz, Klaudia Lekarczyk, Maikel Miodowski, Konrad Rogala, Natalia Ryczek, Anna Wójcik, Justyna Bieś, Sławomir Łucek , Krystian Tracz, Mikołaj Osak.

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2019/2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZSP BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top