W dniu 26 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu odbyła się finałowa gala Konkursu Historyczno – Plastycznego pod nazwą „100 lat Niepodległej" zorganizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu przy współpracy z Powiatową Instytucją Kultury, Centrum Polonii, Ośrodkiem Kultury, Turystyki

i Rekreacji w Brniu reprezentowaną przez Panią Dyrektor Małgorzatę Bułat.
Patronat honorowy nad Konkursem objął Starosta Powiatu Dąbrowskiego Pan Tadeusz Kwiatkowski.
W dniu 26 kwietnia 2018 roku, przy wypełnionej po brzegi sali gimnastycznej, uczestnicy konkursu otrzymali cenne nagrody z rąk Starosty Dąbrowskiego Pana Tadeusza Kwiatkowskiego, Dyrektora Szkoły Pana Jarosława Boryczki i Dyrektora Centrum Polonii w Brniu Pani Małgorzaty Bułat

I miejsce i tytuł laureata zdobyła Maja Houda, uczennica kl. III b oddziału gimnazjalnego ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej.
II miejsce i tytuł laureata zdobyła Alicja Dziedzic, uczennica kl. VII Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Skrzynce.
III miejsce i tytuł laureata zdobyła Joanna Leżon, uczennica kl. II b oddziału gimnazjalnego ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej.


Nagrody otrzymali również autorzy prac wyróżnionych:
Gabriela Zajda, uczennica kl. III a gimnazjum ze Szkoły Podstawowej w Szczucinie.
Klaudia Kogut, uczennica kl. II b Gimnazjum w Oleśnie
Katarzyna Reczek, uczennica kl. III b Gimnazjum w Oleśnie

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Panu Staroście Tadeuszowi Kwiatkowskiemu za objęcie nad konkursem honorowego patronatu, uczestnikom i ich opiekunom za udział w Konkursie oraz sponsorom, dzięki którym uczestnicy otrzymali cenne nagrody
Sponsorzy Konkursu:
1.Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej
2. Marian Szajor – Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Ćwikowie.
3. Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Dąbrowie Tarnowskiej
4. Zakład Remontowo Budowlany – Stanisław Nowak

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2019/2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZSP BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top