Dnia 8 marca 2018 w szkole odbył się konkurs ortograficzny polegający na napisaniu dyktanda. W związku ze 100-leciem odzyskania przez Polskę niepodległości dyktando dotyczyło wydarzeń historycznych. W konkursie wzięło udział 109 uczniów, którzy zmagali się z błędami i uchybieniami ortograficznymi oraz interpunkcyjnymi. Najwięcej zaciekawienia budziły nazwy walut obowiązujących na ziemiach polskich w 1918 roku

: marka polska, marka austriacka, ostrubel, hrywna, karbowaniec.

Klasyfikacja poszczególnych klas :

I miejsce IV TB

II miejsce IV TAK

III miejsce II TAK

IV miejsce III TB

V miejsce III TAK

VI miejsce IITB

VII miejsce I TB

VIII miejsce III ZSZ

W finale wzięło udział 16 uczniów. Wygrali go :

I miejsce Karolina Dobrzyńska

II miejsce Patrycja Pikul

III miejsce Dawid Kinel

Gratulujemy!

Konkurs przygotowały i przeprowadziły Barbara Grzebieniowska i Beata Kuchta.

B.G.

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2019/2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZSP BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top