W piątek, 23 marca nasza szkoła wzięła udział w III Dąbrowskim Kiermaszu Wielkanocnym, który odbył się pod siedzibą Urzędu Miasta. Uczennice: Gabriela Ziemian, Klaudia Patryjak, Wiktoria Wajda, Paulina Dymon w pięknej, słonecznej choć chłodnej aurze sprzedawały wielkanocne ozdoby.

Na naszym kolorowym stoisku można było znaleźć wszystko to, z czym kojarzymy nadchodzące święta – stroiki, ozdobne jajka, baranki, zajączki i kurczaki, pieszczotliwie nazwane „Dziabągami". Nasze uczennice rozdawały również symboliczne palemki z życzeniami „Wesołych Świąt" wśród tłumu kupujących i oglądających. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem i postanowiliśmy przenieść tę świąteczną atmosferę w mury naszej szkoły, gdzie jeszcze w poniedziałek i wtorek można dokonać przedświątecznych zakupów.
Pani Iwona Świerczek składa gorące podziękowania wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy przyczynili się do realizacji tego przedsięwzięcia. Nie sposób wszystkich tutaj wymienić, jednak na największą pochwałę zasługuje talent i zaangażowanie Gabrieli Ziemian z klasy III TOR.
Korzystając z okazji, Dyrekcja, Nauczyciele, Uczniowie oraz Pracownicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu życzą wszystkim Wesołych Świąt Wielkanocnych

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2019/2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZSP BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top