Zakończyły się warsztaty plastyczne techniką decoupage z zastosowaniem pasty śniegowej przy użyciu szablonu. Ozdobiono choinki drewniane, które wycięli najpierw uczniowie klasy IV TB: Filip Sojka oraz Kamil Klimaj. Następnie uczennice klasy I TB: Natalia Ryczek i Karolina Wawrzonek

naniosły farbę podkładową, farbę właściwą, zaś po jej wyschnięciu można było przy użyciu szablonu ozdobić przedmiot strukturalną pastą śniegową. Po wyschnięciu pasty rozjaśniono całość metodą suchego pędzla.
A następnie zostały przyklejone małe dekory z drewna aby nadać całości świątecznego charakteru.
Zajęcia zorganizowała i prowadziła pedagog szkolny ZSP w Brniu, mgr Joanna Janus, pasjonatka tej techniki, od lat promująca w szkole technikę plastyczną decoupage wśród uczniów na warsztatach świątecznych, hobbystycznych, jak również na okoliczność 70 – lecia szkoły, kiedy to wraz z uczniami wykonane zostały dla gości drewniane szkatułki z wizerunkiem szkoły.
Zajęcia warsztatowe z rękodzieła promują pożądane zachowania wśród uczniów w ramach Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa w szkole; są alternatywą dla zachowań ryzykownych. Zwracają ponadto uwagę na twórczy sposób spędzania czasu wolnego, rozwijający zainteresowania, pasje, umiejętności uczniów.
Warsztaty odbyły się dzięki dofinansowaniu z Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Oleśnie.

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top