24 października 2016 roku pani psycholog mgr Anna Kijak z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Dąbrowie Tarnowskiej przeprowadziła w klasie IV TAKTB pogadankę na temat zaburzeń nastroju, zaburzeń emocjonalnych. W swoim wystąpieniu pani psycholog zwróciła uwagę

uczniom na problemy dydaktyczne, a w końcu też zdrowotne powstałe pod wpływem stresu. Poinstruowała młodzież o tym, jak ma sobie radzić ze swoją emocjonalnością, stresem.
Spotkanie to wpisuje się w profilaktykę bezpieczeństwa w sytuacjach zagrożenia jako jedno z działań w zakresie Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa 2016/2017.

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top