Zawody ujęte w klasyfikacji zawodów szkolnictwa zawodowego zatwierdzonej przez MEN kształcone są w klasach wielozawodowych. Uczniowie w tych klasach uczą się przedmiotów ogólnokształcących w szkole, natomiast teoretycznych przedmiotów zawodowych uczą się na kursach w Ośrodkach Dokształcania Zawodowego w innych miejscowościach (np. Brzesko, Wojnicz, Tuchów, Dąbrowa Tarnowska, Tarnów) lub w ośrodku w Brniu. Zajęcia na kursach trwają po 4 tygodnie w każdym roku nauki.

Szkoła pomaga w znalezieniu praktyki u pracodawców na terenie Powiatu Dąbrowskiego w zawodzie: stolarz, cukiernik, piekarz, sprzedawca, murarz-tynkarz, mechanik pojazdów samochodowych, kucharz, fryzjer, ogrodnik, ślusarz, blacharz samochodowy i inne. Rozporządzenie  ws. klasyfikacji zawodów szkolnictwa zawodowego.

 

 

REKRUTACJA 2021/2022

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top